כניסה

ההיסטוריה שלנו

ההיסטוריה שלMSD
​​​​​​​
The module 1.4.1

עשינו דברים נהדרים בעבר,
וכיום אנו עושים דברים נהדרים למען העתיד.

The module 1.5.1
 
 
יש לנו היסטוריה ארוכה ועשירה של עשייה למען שיפור בריאות האדם ורווחתו. במרוצת השנים סייעו החוקרים שלנו למצוא דרכים חדשות לטיפול במחלות ולמניעתן – החל מגילוי ויטמין B1, דרך החיסון הראשון נגד חצבת, וכלה בסטטינים הראשונים לטיפול ברמת כולסטרול גבוהה, תרכיבי חיסון וסוגי אנטיביוטיקה.​
אנו גאים מאוד בעבר שלנו, אך אנו גם נלהבים מאוד מעתידה של MSD ונרגשים להשתתף ביצירת עתיד בריא ומזהיר יותר למען אנשים בכל העולם. 
 
1891: חברת Co., Inc.  & Merck נוסדת בארצות-הברית.
1899: מדריך הרופאים והרוקחים, Merck Manual הראשון, יוצא לאור. כיום Merck Manual מתפרסם ב-17 שפות.
1933: Co. Inc.  & Merck חונכת את מעבדות המחקר הראשונות שלה ב-Rahway, ניו-ג'רזי NJ.
1944: שיתוף פעולה בין החוקרים של Merck ובין אוניברסיטת Rutgers מוביל לגילוי הסטרפטומיצין. בשנה זו Merck מצליחה לבצע את הסינתזה המורכבת של קורטיזון. אחת עשרה שנה מאוחר יותר צוות מדענים מחברת Schering הופך בהצלחה קורטיזון לפרדניזון – פעולה הנחשבת לאחד הצעדים הרפואיים המתקדמים החשובים ביותר באמצע המאה העשרים.
1953:  Co., Inc.& Merck מתמזגת עם Sharp & Dohme הממוקמת בפילדלפיה.
1963: Merck מכניסה לראשונה לשוק את החיסון נגד חצבת, וארבע שנים מאוחר יותר את החיסון נגד חזרת, אשר ד"ר מוריס הילמן פיתח מתרביות גרון של בתו ג'ריל לין.
1971: תאגיד Schering מתמזג עם Plough , Inc., והם יוצרים יחד את התאגיד Schering-Plough Corporation.  מאוחר יותר, בשנת 2007, מתמזגת חברת Schering-Plough עם חברת Organon BioSciences הממוקמת בהולנד.
2000:  Co., Inc.& Merck ו-Schering-Plough מקימות בארצות-הברית מיזמים משותפים כדי לפתח ולשווק תרופות חדשות לפי מרשם בתחומים של טיפול בכולסטרול ובמערכת הנשימה.
2009:  Co., Inc.& Merck ו-Schering-Plough מאחדות כוחות כדי ליצור את אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם
The module 1.5.3
 
The module 1.4.2
The module 1.4.4
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.7 (TwoCol Grey)

 

​​