כניסה

קהילה

קהילה
The module 1.4.1

​קהילה.

The module 1.5.1
אנו פועלים כדי להשפיע השפעה חיובית על החברה. הדרך העיקרית שלנו לעשות זאת היא באמצעות תמיכה כספית בארגונים בלתי ממשלתיים ובשותפים המקומיים שלהם לשם הגנה על משאבים אקולוגיים בכל העולם. 
החברה שלנו היא חברה המעסיקה כ-69,000 עובדים בכל העולם, ואנו מתגאים בתפקיד שאנו ממלאים בקהילות שבתוכן אנו חיים ועובדים.
אנו מעוניינים לעבוד עם קהילות הממוקמות במרחקים קצרים מאתנו ועם קהילות המרוחקות מאתנו מרחק ניכר. הגישה שמאחורי התנהלות זו היא רצוננו להיות קשובים תמיד לצרכים המקומיים ולמצוא דרכים להשקיע בתחומים הקשורים לעסק שלנו ולמיומנויות של עובדינו. לדוגמה, באמצעות שעות התנדבות רבות של העובדים עזרנו לנקות גינות ציבוריות,  נחלים ועוד. אנו גם תומכים בהשכלה מדעית כדי שילדינו הצעירים יוכלו להתנסות ולהרחיב את היכרותם עם מחקר מדעי בכיתות, בבית ובסביבתם הקרובה.
 
נוסף לכך אנו משתפים פעולה עם ארגונים הפועלים בקהילה, עם ספקים של שירותי בריאות, עם מוסדות אקדמיים ועם בעלי עניין אחרים בקהילות נזקקות, כדי לתת מענה למחלת האסטמה של ילדים ולמחלת הסוכרת מסוג 2. 
בישראל מעורבים עובדי החברה בפעילות התנדבותית בשיתוף פעולה  עם עמותת שיעור אחר במהלך השנתיים האחרונות תרמה החברה למעלה מ- 1200 שעות עבודה לטובת פעילות חשובה זו שמטרתה לצמצם פערים חברתיים באמצעות חינוך.
The module 1.5.3
The module 1.4.2
The module 1.4.4
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.3
The module 1.4.7 (TwoCol Grey)